Dil Beceri Kursları


ONLİNE PROFESSİONAL ENGLISH  COURSE Kurs Resmi

ONLİNE PROFESSİONAL ENGLISH COURSE

İş ve mesleki çalışmalarınızda gereksinim duyacağınız  İleri Düzey İş İngilizcesinin, online içeriğini profesyonel dil becerilerinizi uluslararası iş dünyasında kullanma özgüvenini sağlamak üzere hazırladık.


ARAPÇA DİL EĞİTİMİ   -   تدريب اللغة العربية Kurs Resmi

ARAPÇA DİL EĞİTİMİ - تدريب اللغة العربية

Arapça öğrenmek için sadece o dilin gramerini bilmek yeterli değildir. Arapça’yı kalıplaşmış bir şekilde öğrenmeniz gerekir ayrıca Arapça dilini kendi diliniz ile karşılaştırmanız ve Arapça düşünmeniz gerekmektedir. Özellikle Arapça öğrenmeye yeni başlayanlar için bu yöntemi tavsiye ediyoruz.


ONLİNE ENGLISH (C1-C2) Kurs Resmi

ONLİNE ENGLISH (C1-C2)

C seviyesindeki katılımcılar konuşma ve metinlerdeki anlamları kolaylıkla kavrayabilir ve anadili İngilizce olan kişilerle kolayca iletişime geçebilirler. TOEFL, IELTS gibi sınavlarda yüksek puan alabilirler.


ONLİNE ENGLISH (B1-B2) Kurs Resmi

ONLİNE ENGLISH (B1-B2)

İş dünyası ve sosyal yaşantımızda artık hepimizin vazgeçilmezi olan İngilizce’yi, online eğitim fırsatıyla zaman, mekan gibi kısıtlamalar olmadan dilediğimiz şekilde öğrenmek mümkün. Ne tür bir iş yaparsak yapalım, kariyerimizin hangi seviyesinde olursak olalım İngilizce konusunda eksiklik hissedebiliriz.


ONLİNE ENGLISH (A1-A2) Kurs Resmi

ONLİNE ENGLISH (A1-A2)

Çağımızın en büyük gerekliliklerinden biri olan İngilizceyi öğrenmek için her birimizin çeşitli sebepleri vardır. Kimileri kariyerini daha değerli kılmak, kimileri ise arkadaş çevresini genişletmek veya yurt dışında sorunsuz iletişim kurmak için ingilizce öğrenmeye ihtiyaç duyar.