Dijital Beceri Kursları


GRAFİK & ANİMASYON KURSU Kurs Resmi

GRAFİK & ANİMASYON KURSU

Uluslararası düzeyde meslek elemanlarından beklenen yeterlikler çeşitli araştırmalar ve yerli/yabancı uzman görüşlerine dayanılarak tespit edilmiş, elde edilen sonuçlar program çalışmalarına aktarılmıştır.


ONLİNE ÖĞRETİM TASARIMI Kurs Resmi

ONLİNE ÖĞRETİM TASARIMI

Öğretmenlere; okullarda dijitalleşen öğretim süreçleri ile ilgili gerekli bilgi, beceri ve bakış açısı kazandırarak, öğretmenlerin, dijital eğitim teknolojisini aktif kullanabilmelerini, kısa bir sürede online ve interaktif eğitimler gerçekleştirebilecek mesleki formasyon edinmeleri amaçlamaktadır.


WINDOWS 10 İŞLETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ Kurs Resmi

WINDOWS 10 İŞLETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ

Microsoft Windows 10 Türkçe işletim sistemlerinin bulunduğu ortamlarda son kullanıcı desteği veren, destek teknisyenlerinin gerekli yetkinlikleri kazanmasını sağlar. Aynı zamanda, Windows 10 Türkçe işletim sistemi kullanımında derinlemesine bilgi sahibi olmak isteyen son kullanıcılara network ve güvenlik kaynaklarını yönetmede yardımcı olur.


VERİ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ Kurs Resmi

VERİ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Bu eğitim ile çalışanların, kurumsal verileri fiziksel ve siber ortamda nasıl koruyabilecekleri, elektronik verileri nasıl şifreleyebilecekleri ve ihtiyaç kalmadıktan sonra verileri nasıl güvenli olarak imha edebilecekleri hakkında bilgilendirilmeleri sağlanır.


DİJİTAL ALANDA SOSYAL MÜHENDİSLİK EĞİTİMİ Kurs Resmi

DİJİTAL ALANDA SOSYAL MÜHENDİSLİK EĞİTİMİ

Bu eğitim, kurum çalışanlarının, etkileme ve ikna yöntemlerini kullanarak insanı aldatmayı hedefleyen sosyal mühendislik saldırıları konusunda dikkat etmesi gereken önemli noktaları içermektedir. Çalışanların, sosyal mühendisliğin ana unsurları, yaygın kullanılan yöntemleri hakkında bilgilendirilmeleri sağlanır ve bölüm sonlarındaki testlerle seviyeleri ölçülür.


DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA Kurs Resmi

DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA

Dijital Dünyada Yerinizi Alın! Bu sertifika programı, marka büyütme stratejilerini ve reklam yönetimi becerilerini geliştirmeye yönelik hazırlanmıştır. Bununla birlikte sık kullanılan dijital reklam platformları için de bilgiler ve stratejiler örnekler ile ele alınmıştır.