Mesleki Kurslar


ISO 9000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ Kurs Resmi

ISO 9000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ

ISO 9001 Standardı, Kalite Yönetim Sistemi'nin nasıl oluşturulacağını kuruluşlara bırakmıştır. Yapılması gereken "standart" bir Kalite Yönetim Sistemi değil, standardın şartlarını karşılayan bir Kalite Yönetim Sistemi oluşturmaktır.


İŞ YAŞAMINDA PSİKOLOJİK DAYANIKLILIK Kurs Resmi

İŞ YAŞAMINDA PSİKOLOJİK DAYANIKLILIK

Bu eğitim; iş yaşamında karşılaştığınız olumsuzlukların üstesinden gelme konusunda, kişisel bir kapasite olarak psikolojik dayanıklılık kavramı, iş yaşamındaki yansımaları ve bu kapasitenin nasıl geliştirilebileceği konularında bilgi vermeyi amaçlar.


YÖNETİM VE ORGANİZASYON Kurs Resmi

YÖNETİM VE ORGANİZASYON

Bu eğitim, ister bir ticari işletmede ister bir kamu kuruluşunda yöneticilik yapan veya yapmaya hazırlanan ve yöneticiliği daha profesyonelce yapmayı hedefleyen katılımcılara, yönetim sürecini oluşturan dört temel fonksiyon ve temel yetkinlikler çerçevesinde önemli bir bilinç katmayı amaçlamaktadır.


PROJE YÖNETİMİ EĞİTİMİ Kurs Resmi

PROJE YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Kariyer İş Geliştirme uzmanlığından faydalanarak; proje yönetim süreçlerini öğrenecek ve profesyonel bir proje yöneticisi olma yolunda ilerleme kaydedeceksiniz.


EMLAKÇILIK/GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI KURSU Kurs Resmi

EMLAKÇILIK/GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI KURSU

Eğitimli emlak komisyoncusu işleri sonunda değil başında (daha da öncesinde) kazanmayı bilen kişilerdir. Şampiyonlar “savaşmadan kazanmasını” öğrenmişlerdir. Emlakçılık bölümü dersleri alan katılımcılarımızı bu online Emlakçılık uzaktan eğitimine davet ediyoruz.


ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ SERTİFİKA PROGRAMI Kurs Resmi

ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ SERTİFİKA PROGRAMI

Bu eğitim, kurumsal bilgi güvenliği alanında global bir standart olan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gereklilikleri, kurulum süreci, genel yapısı ve denetimine ilişkin konular hakkında detaylı bilgilendirme sağlanmasını amaçlamaktadır.


ÜRETİM YÖNETİMİ EĞİTİMİ Kurs Resmi

ÜRETİM YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Bu eğitim, işletmeciliğin temel fonksiyonlarından olan Üretim/İşlemler Yönetimi konusunda genel bir perspektif sunar. Eğitim, işletmelerle ilgili temel bilgiler ile bu bilgilerin ürün ve hizmet üretimdeki stratejik etkileri, operasyonların arka planı ve modern üretim/işlemler mimarilerinin işletmecilik için önemine odaklanır.


OHSAS İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UYGULAMA SERTİFİKA PROGRAMI Kurs Resmi

OHSAS İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UYGULAMA SERTİFİKA PROGRAMI

OHSAS 18001 farklı sektör ve organizasyonlara uygulanabilen, İSG faaliyetlerinin kuruluşların genel stratejileri ile uyumlu bir şekilde, sürekli iyileştirme yaklaşımı çerçevesinde yönetilmesi için kullanılan etkin bir araçtır. Bu eğitim, OHSAS 18001 standardının uygulanması ve global normlara uygun şekilde yürütülmesine katkı sağlamaktadır.


ISO 14000 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ Kurs Resmi

ISO 14000 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

Bu eğitim, işletmelerin çevre yönetim sistemlerini kullanarak işletme karlılığını sağlarken, çevre üzerindeki olumsuz etkilerin azaltılması yönündeki hassas dengeyi koruyacak bilgiler sunmaktadır.


OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ İÇ TETKİKÇİ SERTİFİKA PROGRAMI Kurs Resmi

OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ İÇ TETKİKÇİ SERTİFİKA PROGRAMI

Kurumlarda yürütülen İSG faaliyetlerinin, iç denetimler ile gereksinimlere uygun olup olmadığını doğrulamak ve iyileştirilmesini sağlamak amacıyla, iç tetkikçilerin bilmesi gereken tetkik türlerini, görev ve sorumlulukları, tetkik planlama ve raporlama gibi süreçleri kapsamaktadır.


ISO 9000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ  İÇ TETKİKÇİ SERTİFİKA EĞİTİMİ Kurs Resmi

ISO 9000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ İÇ TETKİKÇİ SERTİFİKA EĞİTİMİ

Bu eğitim, ISO 9001 standardına uygun olarak kurulmuş sistemlerin denetimini gerçekleştirecek iç tetkikçilerin ihtiyaç duyduğu bilgi ve becerileri kazandırırken, kalite sisteminin etkinliğini belirleyen tetkiklere ilişkin süreç ve esasları bilen iç tetkikçilerin yetiştirilmesini amaçlar.