Kişisel Gelişim Kursları


DİKSİYON KURSU Kurs Resmi

DİKSİYON KURSU

Diksiyon eğitimi alarak konuştuğunuz kişileri etkileyebilir ve size güvenmelerini sağlayabilirsiniz. İnsanlar sesinizden size güvenip güvenmeyeceğini belirlerler. Ses tonunuz karşınızdaki kişiye güven vermede önemli bir rol oynar.


ETKİLİ SUNUM TEKNİKLERİ Kurs Resmi

ETKİLİ SUNUM TEKNİKLERİ

Sunum Teknikleri Eğitimi; katılımcıların sunum yaparken doğallıktan uzaklaşmadan, davranış değişimine odaklı kendilerine özgü bir stil geliştirmelerini ve profesyonel sunum tekniklerini özümsemelerini amaçlamaktadır.


LİDERLİK EĞİTİMİ Kurs Resmi

LİDERLİK EĞİTİMİ

Liderlik Becerileri eğitimi ile zor durumlarla baş etmeyi ve çevrenizdekileri motive etmeyi öğreneceksiniz.


PROBLEM ÇÖZME TEKNİKLERİ Kurs Resmi

PROBLEM ÇÖZME TEKNİKLERİ

Bu eğitim, iş hayatında karşılaşılabilecek problem türleri, her bir problem türüne ilişkin çözüm süreci ve kullanılabilecek teknikler konusunda gerekli araç, yöntem ve kavramları aktarmayı hedefler.


KARAR ANALİZİ VE ETKİN KARAR VERME TEKNİKLERİ Kurs Resmi

KARAR ANALİZİ VE ETKİN KARAR VERME TEKNİKLERİ

Karar Analizi ve Etkin Karar Verme Teknikleri kursu, çalışanlara ve yöneticilere analitik düşünmeyi öğretmek, karar alma sürecini hızlandırmak, karşılaşılabilecek problemleri kalıcı olarak çözmek ve yönetimsel kararları doğru verebilmek amacıyla bir eğitim aracı olarak görülmektedir.


MÜZAKERE TEKNİKLERİ Kurs Resmi

MÜZAKERE TEKNİKLERİ

Bu eğitim, karşınızdakinin oyun planını ve stratejisini tanıyarak başarılı bir müzareke süreci yürütmenizi sağlar. Ayrıca çeşitli etkileme ve ikna taktikleri ile ikna yeteneğinizi nasıl geliştirebileceğiniz konusunda size yol gösterir.


ETKİLİ ZAMAN YÖNETİMİ Kurs Resmi

ETKİLİ ZAMAN YÖNETİMİ

1 dakika kaç TL eder? Bu sorunun cevabı hepimiz için farklı, kesin olan şey zamanın değerli ve geri getirelemeyen bir kavram olduğu. Zaman yönetimi eğitimi ile verimliliğinizi arttırarak, stres ve karmaşadan kurtulmanın formülünü öğreneceksiniz.


KENDİNİ YÖNETME (ÖZ YÖNETİM) BECERİLERİ Kurs Resmi

KENDİNİ YÖNETME (ÖZ YÖNETİM) BECERİLERİ

Bir profesyonelin en önemli yetkinliği, kendini iyi yönetebilme becerilerinden geçmektedir. Kişinin öz yönetim becerilerine sahip olmadan, çevresindeki paydaşlara etkide bulunması imkânsızdır. Bu eğitim, profesyonellerin sahip olması gereken, planlama, iletişim, stres, zaman ve motivasyon yönetimi gibi konularda kendini yönetme tekniklerini ele alınmaktadır.


İLETİŞİM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ Kurs Resmi

İLETİŞİM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ

Bu eğitimde, iş yaşamında başarı için gerekli olan profesyonel iletişim becerileri üzerinde durulmaktadır. Profesyonel hayatta iletişim; ilişki geliştirmek, insan davranışlarını değiştirmek ve verimli bir koordinasyon sağlamak amacıyla en önemli etkendir. Profesyonel hayatta ihtiyaç duyulan etkili iletişim yöntemleri ve iletişim sanatının incelikleri bu eğitimde sunulmuştur.