MEB Onaylı Kurslar


SEKRETERLİK GELİŞTİRME & TIBBİ SEKRETERLİK Kurs Resmi

SEKRETERLİK GELİŞTİRME & TIBBİ SEKRETERLİK

1 Kurs ama 2 resmi sertifika... Nasıl mı? Yönetici asistanlığı zengin içeriğine sahip Sekreterlik Geliştirme alanında MEB onaylı Sertifika ile beraber, Türkiye Sağlık Vakfı onaylı ikinci sertifikanız ise Tıbbi Sekreterlik...


ÖĞRENCİ BARINMA HİZMETLERİ YÖNETİCİLİĞİ KURSU Kurs Resmi

ÖĞRENCİ BARINMA HİZMETLERİ YÖNETİCİLİĞİ KURSU

Yurt yöneticilerinin; barınma hizmetiyle ilgili özel öğretim kurumları mevzuatı, iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı, yangın mevzuatı ve konaklama pansiyon mevzuatı bilgisine sahip olarak mesleki gelişimine formasyon kazandırması amaçlanmıştır.


DESTEK HİZMETLERİ (LOJİSTİK) KURS PROGRAMI Kurs Resmi

DESTEK HİZMETLERİ (LOJİSTİK) KURS PROGRAMI

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürün , hizmet ve bilgi akışının ve depolanmasının,ürünün tüketildiği son noktaya kadar olan hareketinin, planlanması.


STRATEJİK YÖNETİM KURSU PROGRAMI Kurs Resmi

STRATEJİK YÖNETİM KURSU PROGRAMI

Yönetim bilimine hakim olmak, her düzeydeki yönetici ve her sektördeki patron için son derece önemlidir. Bu tekniği öğrenerek, daha başarılı daha profesyonel yönetim uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz. Bir örgütün amaçlarını, çevresini anlamayı öğreneceksiniz.


AB HİBE FONLARINA YÖNELİK PROJE DÖNGÜSÜ YÖNETİMİ PROGRAMI Kurs Resmi

AB HİBE FONLARINA YÖNELİK PROJE DÖNGÜSÜ YÖNETİMİ PROGRAMI

Proje metni, proje fişi ve proje döngüsü kavramlarını tanımaları, Projenin yapısına uygun sorun, paydaş, hedef ve strateji analiz yöntemlerini tanıyarak sorun, paydaş/lar, hedef ve strateji analizi yapabilmeleri, amaçlanmıştır.


TIBBİ MÜMESSİLLİK KURSU Kurs Resmi

TIBBİ MÜMESSİLLİK KURSU

Tıbbi mümessillik hakkında genel bilgiye sahip olmalarını, dünyada ve Türkiye’de ilaç sanayinin gelişimini öğrenmelerini, ilaç terminolojisi hakkında bilgi sahibi olmalarını, eczacılar ve hekimlerle doğru iletişim kurmak için bilgi ve beceri kazanmalarını amaçlanmaktadır.


TEMEL YÖNETİCİLİK KURSU Kurs Resmi

TEMEL YÖNETİCİLİK KURSU

Bu eğitimde, katılımcıların, Yöneticilik, yönetim, İdarecilik, İdare etme nedir? Dünya firmalarını şirketlerini nasıl yönetiyor? Organizasyonlardaki örgütlenme ve fonksiyonları hakkında bilgi ve beceri kazanması amaçlanmıştır.


İNSAN KAYNAKLARI KURSU Kurs Resmi

İNSAN KAYNAKLARI KURSU

Artık şirketler, etkili iş sonuçlarının insan yolu ile alınacağının fazlasıyla farkında ve bunun ilk adımı doğru pozisyonlara doğru insan kaynağı yaratmak. İnsan kaynakları yönetiminin önemi de burada ortaya çıkıyor.


GİRİŞİMCİLİK KURSU Kurs Resmi

GİRİŞİMCİLİK KURSU

Daha çok risk alma, yenilikleri yakalama, fırsatları değerlendirme ve tüm bunların hayata geçirilme süreci olarak tanımlanan girişimcilik, bu tanımdan da anlaşılacağı gibi sadece kişinin kendi işini kurması değil, mevcut işini revize etmesi veya yeni bir sektöre açılması olabilir.


PAZARLAMA KURSU Kurs Resmi

PAZARLAMA KURSU

Stratejik Pazarlama yönetimini, Pazarlama İletişimini, Ürün marka yönetimini, Pazarlama Trendlerini, Müşteriyi ikna etme Stratejisini uygulamalı olarak öğretmek Katılımcıya meslek edindirmek ve kolay iş bulmasını sağlamaktır.


DIŞ TİCARET KURSU Kurs Resmi

DIŞ TİCARET KURSU

Türkiye ve Dünya İhracatının Genel Değerlendirilmesi, Dış Ticarette Temel Esaslar, İhracat Mevzuatı ve Uygulamaları, Teslim Şekilleri ve Uygulamaları ( C,D,E,F Grupları), (INCOTERMS 2010)İhracatta Düzenlenen Dokümanlar, İhracatla İlgili Uygulamalar...


AUTOCAD KURSU Kurs Resmi

AUTOCAD KURSU

Katı modelleme yapabilirsiniz.Parçalara özel yapım resimleri çizebiliriz. Günümüzde tasarım, mühendislik ve mimarlık alanlarının tümünde hazırlanan ürünlerin teknik çizim ve üç boyutlu görselleri, ileri teknolojide yazılımlar bilgisayar ortamında hazırlanmaktadır.


SOLİDWORKS KURSU Kurs Resmi

SOLİDWORKS KURSU

Mühendislik uygulamalarını gerçekleştirmek amacına yönelik bir programdır. Makine Mühendisleri, Teknik Öğretmenler, Tasarımcılar, Makine Teknisyen ve Teknikerleri ve Makine Ressamları ve Ayrıca çizim yardımcıları olmak isteyen Lise Mezunu kişiler de bu eğitimden yararlanabilirler.


BİLGİSAYARLI MUHASEBE KURSU Kurs Resmi

BİLGİSAYARLI MUHASEBE KURSU

LOGO ticari muhasebe paket programlarında Katılımcıların; fatura, cari, stok, banka, çek, senet ve kasa gibi bir işletmenin muhasebesini çok rahat tutabilecek seviyeye ulaşmalarını sağlamaktır.


EĞİTİMCİNİN EĞİTİMİ KURS PROGRAMI Kurs Resmi

EĞİTİMCİNİN EĞİTİMİ KURS PROGRAMI

Eğitimcinin eğitimi programı ile siz de bilgili, donanımlı ve profesyonel bir eğitmen olabilirsiniz. Alacağınız MEB onaylı sertifika ile firmalarda, kurs, dershanelerde resmi eğitmen olma imkanına kavuşacaksınız.


BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK KURSU Kurs Resmi

BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK KURSU

Diğer çalışanların hazırlayamadıkları veya çok zaman harcayarak hazırlayabildikleri bir raporu, iyi Microsoft Office bilen kişiler daha kısa sürede hazırlayabilmektedir. Unutmayın CV lerinizi hazırlarken Meb onaylı Bilgisayar Sertifikasını ekleyebilmek ayrıcalıktır.